VIVI CAP контейнер для інсуліну

2750

Контейнер призначений для багаторазових інсулінових ручок. Використовуючи контейнер VIVI CAP не потрібно хвилюватись за інсулін,адже якщо температура навколишнього середовища буде вища 30 градусів, контейнер вбереже інсулін.

Підходить для шприц-ручок: Savvio-Lilly, Luxura, Luxura Hd, Ergo II - Lilly, Clikstar-Sanofi, Novo Pen 4 і 5 – Novo. Контейнер постійно працює, його не потрібно ні охолоджувати ні класти в холодильник.

Зручний та практичний у використанні. Інсулін буде зберігатись при температурі нижче 29° С протягом не менше 12 годин,навіть при навколишній температурі до 37,8 ° С. Контроль температури є пасивним і заснований на теплоізоляції в поєднанні з дією теплопоглинаючого матеріалу.

Якщо зовнішні умови змінюються, контейнер активується автоматично, сприяючи безпечному зберіганню протягом 12 годин. Час від часу, варто переконатися, що контейнер забезпечує потрібну температуру , - для цього натисніть індикаторну кнопку.

Якщо індикатор:

  • ЗЕЛЕНИЙ - температура зберігання інсуліну правильна.
  • ЧЕРВОНИЙ - помістіть пристрій при температурі навколишнього середовища нижче 26 ° С. Щоб гарантувати правильну роботу, пристрій повинен зберігатися близько 5 годин при температурі навколишнього середовища нижче 26 ° С.

Розміри: довжина 90 мм, діаметр 30 мм.

Вага менше 70 г

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.