VIVI CAP контейнер для інсуліну

2750 ₴

Контейнер призначений для багаторазових інсулінових ручок. Використовуючи контейнер VIVI CAP не потрібно хвилюватись за інсулін,адже якщо температура навколишнього середовища буде вища 30 градусів, контейнер вбереже інсулін.

Підходить для шприц-ручок: Savvio-Lilly, Luxura, Luxura Hd, Ergo II - Lilly, Clikstar-Sanofi, Novo Pen 4 і 5 – Novo. Контейнер постійно працює, його не потрібно ні охолоджувати ні класти в холодильник.

Зручний та практичний у використанні. Інсулін буде зберігатись при температурі нижче 29° С протягом не менше 12 годин,навіть при навколишній температурі до 37,8 ° С. Контроль температури є пасивним і заснований на теплоізоляції в поєднанні з дією теплопоглинаючого матеріалу.

Якщо зовнішні умови змінюються, контейнер активується автоматично, сприяючи безпечному зберіганню протягом 12 годин. Час від часу, варто переконатися, що контейнер забезпечує потрібну температуру , - для цього натисніть індикаторну кнопку.

Якщо індикатор:

  • ЗЕЛЕНИЙ - температура зберігання інсуліну правильна.
  • ЧЕРВОНИЙ - помістіть пристрій при температурі навколишнього середовища нижче 26 ° С. Щоб гарантувати правильну роботу, пристрій повинен зберігатися близько 5 годин при температурі навколишнього середовища нижче 26 ° С.

Розміри: довжина 90 мм, діаметр 30 мм.

Вага менше 70 г

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.