Стартовий набір Dexcom G6 трансміттер з акумулятором, 3 сенсори та ресівер

23400 ₴

В стартовий набір входить трансміттер з акумулятором, 3 сенсори та ресівер. Сенсор Dexcom G6, кріпиться у Вас на тілі (на боку, передпліччі або стегні, як зручніше). Саме він вимірює рівень глюкози в організмі та є розхідним матеріалом.

Сенсор підлягає заміні кожних 10 днів. Передавач Dexcom G6- герметичний, водонепроникний, містить магнітний зарядний кабель в комплекті. Трансміттер надсилає показники рівня глюкози на будь-який пристрій (ресівер, смартфон чи сумісний смартгодинник) який підключений до нього.

Dexcom G6 підзаряджається, адже містить акумулятор. Середній час заряджання батареї - 3 години. Розрахунковий термін служби акумуляторної батареї - 3 роки. Розрахунковий час роботи без підзарядки - місяць.

На ресівер надходять дані, зберігається та відображається інформація про рівень глюкози (графіки зі значеннями погодинно та вказівними стрілками). Ресівер є переносним, проте незахищений від падіння та потрапляння рідини в середину.

Для запобігання засміченню або потраплянню вологи всередину, тримайте заглушку USB порта замкненою. На приймачі знаходиться 5 функціональних кнопок: “вліво”,”вправо”,”вниз”, “вверх” і посередині кнопка “вибір. Вимірювання відображаються в ммолях

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.