Сенсор FreeStyle Libre 3

2550

Новий датчик FreeStyle Libre 3 є найменшим від своїх попередників. Щохвилини показники про рівень цукру надходять на смартфон. Завдяки технології Bluetooth в режимі реального часу  рівень глюкози завжди під контролем. В програмі є можливість вчасно відслідковувати та реагувати на можливі гіпо-і гіперглікемії. При виході цукру за встановлені в додатку межі, Ви отримаєте відповідні сповіщення. 


 Сенсори Фрістайл Лібре 3 працють з офіційним додатком, доступним у AppStore (потрібен обліковий запис, зареєстрований у Німеччині). Застосунок доступний на німецькій, англійській та французькій мовах.

Ваш телефон повинен відповідати наступним вимогам: iPhone 7 або вище, iOS 14 або вище.         


На Android пристроях також доступний додаток FreeStyle Libre 3 його можна використовувати лише з датчиками FreeStyle Libre 3. Він несумісний з датчиками FreeStyle Libre або FreeStyle Libre 2.

Члени сім'ї також можуть бачити реальні показники рівня глюкози в режимі реального часу з допомогою програми LibreLinkUp,  а також  можуть віддалено встановлювати власні сповіщення про тривогу та отримувати нагадування. Доступний графік за 12 годин у додатку.


Програма LibreLinkUp сумісна лише з певними мобільними пристроями та операційними системами. Для отримання додаткової інформації про сумісність пристроїв відвідайте www.LibreLinkUp.com.

Для використання програми LibreLinkUp потрібна реєстрація в LibreView.

Щоб дані про глюкозу автоматично завантажувалися в LibreView та передавались підключеним користувачам програми LibreLinkUp, пристрій користувача повинен мати підключення до Інтернету.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.