Medangel One Wireless Thermometer

1750

Сенсор Medangel One Wireless Thermometer зручний у використані розроблений контролювати температуру зберігання ліків. Щоб бути в курсі поточної температури та контролювати її, Вам необхідно покласти сенсор в холодильник або спеціальний пакет, де знаходяться ліки.

Сенсор - безпровідний пристрій, сумісний з додаткам MedAngel ONE. Підключивши сенсор до додатка Ви може вибрати необхідні ліки зі списка. Програма в режимі реального часу слідкує за температурою. У випадку виходу температури за межі безпечного діапазона, додаток сповіщає.

Перевагою додатку MedAngel ONE є те що він може працювати одночасно з декількома сенсорами. Температура відображається значками у вигляді серця різними кольорами:

  • зелений колір - температура в порядку;
  • синій колір – дуже холодно;
  • червоний – дуже тепло.

В мобільному додатку також є функція історія зберігання ліків.Термометр MedAngel ONE настільки зручний та компактний у використання що його можна помістити навіть у невеликий бокс з ліками.

Також сенсор оснащений допоміжним захистом від вологи. В пристрої міститься батарейка-таблетка яку потрібно міняти кожні 8-9 місяців, додаток сповіщає про потребу заміни батареї.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.