Medtronic Guardian Connect

21400

В комплект Medtronic Guardian Connect входить упаковка сенсорів Енлайт, яка складається з 5 сенсорів, а також сертер для введення.

Додаток Guardian Connect призначений для пацієнтів, які користуються мобільними пристроями (телефонами I-Phone). В додатку можна спостерігати за рівнем глюкози, а також вводити калібровки про прийом їжі або фізичне навантаження.

Також графік та дані з додатку можна завантажити на веб-сайт CareLink™ Personal, для зручного моніторингу глюкози в крові. Програма сповіщає про високий або низький рівень цукру.

Для використання можливостей системи необхідно мати сумісний телефон, сенсор Енлайт, пристрій для вводу сенсора, записуючий пристрій Guardian та персональний глюкометр для калібровки.

Сумісні операційні системи та телефони для додатку GUARDIAN ™ CONNECT

Для встановлення системи Guardian ™ Connect Smart CGM потрібен сумісний пристрій та операційна система (ОС), яка вказана нижче. Обов’язково перевірте цю таблицю сумісності перед установкою нової ОС або завантаженням додатку на новий телефон.

* Додаток Guardian ™ Connect доступний для завантаження на інших телефонах Samsung, Xiaomi, Sony, LG и Huawei, він не був повністю протестований та перевірений на сумісність.

           
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.